Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Po ponad 40 latach jako producent OEM dla różnych światowych marek, Ta Shin Precision postanowiło rozpocząć sprzedaż własnej marki i tak właśnie powstała TWSBI.

TaShin Precision ma ponad 40-letnie doświadczenie w produkcji z tworzyw sztucznych i metali. Wczesne produkty siegają części zabawek lego do wysokiej klasy instrumentów piśmienniczych. Wiedza ta została wykorzystana do każdego produktu jaki TWSBI ma do zaoferownia.

Nazwa TWSBI odnosi się do frazy "Sala Trzech Kultur" lub "San Wen Tong" w języku chińskim. Znak "Wen" przekłada się na język i kulturę. Wyrażenie "San Wen Tong" również przynosi na myśl Salę Trzech Rzadkich Skarbów stworzonych przez Cesarza Qianlong jako pomnik trzech wielkich arcydzieł chińskiej kaligrafii. Inicjały frazy "San Wen Tong" został odwrócone, a tym samym zmieniły się w "TWS". Ostatnie listy "Bi" zostały dodane w dosłownym znaczeniu "piśmienniczych". Tak więc połączenie dwóch segmentów tworzy TWSBI.

Nasza misja:

To inspirować i odzyskać romantyzm sztuki i literatury ... zaczynając od pióra.

Naszym celem jest:

- produkcja najwyższej jakości i precyzji przyborów do pisania - dostosowanie naszych produktów do potrzeb klienta - zapewnienie szczerej i profesjonalnej usługi

TWSBI

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium