Opieka nad piórem 0

Szanowny Kliencie/Szanowna Klientko

Nasz sklep powstał z myślą o tych wszystkich, którzy chcieli by zacząć swoją przygodę z piórami wiecznymi, ale nie wiedzą jak.

Nasz sklep nie tylko sprzedaje pióra ale przede wszystkim stara się wspierać swoich klientów w ich wyborze i używaniu. Każdy, kto zakupi u nas piór wieczne otrzymuje dokument zakupu.

Dokument zakupu w F-Pen.pl upoważnia Państwa do:

1. bezpłatnych przeglądów pióra 2 x w roku

2. bezpłatnego czyszczenia 2 x w roku

3. bezpłatnych porad naszych konsultantów

Sklep F-Pen.pl posiada fanpage na facebooku, gdzie możecie się z nami kontaktować a także otrzymać informacje o nowościach i promocjach. Wystarczy nas polubić:

F-Pen.pl na Facebooku

Do tego posiadamy konto na YouTube, na którym publikowane będą filmy z poradami oraz testami piór wiecznych nie tylko z naszego sklepu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

F-Pen.pl

 

Obrazek Pióra Duke 669

Nie pozostajecie sami przez cały okres od sprzedania pióra...

Działamy inaczej niż inne firmy w Polsce, dla nas liczy się także czas z Wami po sprzedaniu pióra. Nie chcemy tracić z Wami kontaktu dlatego macie do dyspozycji dedykowany numer telefonu oraz adres e-mail pozwalające na stały kontakt z nami.

Kiedy tylko macie jakiś problem, pytanie związane z zakupionymi produktami w naszym sklepie ale także w innych sklepach (oczywiście chodzi o pióra wieczne ;)) piszcie do nas śmiało, dzwońcie, pytajcie.

Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, jeśli od ręki nie będziemy potrafili na nie odpowiedzieć na pewno dowiemy się jak Wam pomóc i oddzwonimy.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół F-Pen.pl

Daniel Wierzbicki

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe